Skwarek Logistic
DAF Truck Service Dealer™

DAF

Transport długodystansowy

Optymalny zysk z kilometra, sprawdzona niezawodność i trwałość, a także wysoki komfort kierowcy to cechy, których oczekuje się od długodystansowego samochodu ciężarowego. Marka DAF uzyskała legendarną reputację w tym sektorze.

Czytaj więcej

Dystrybucja

Firma DAF zdaje sobie sprawę, jakie są oczekiwania przedsiębiorców w segmencie dystrybucji: niska masa własna, optymalna zwrotność i łatwość obsługi. Firma DAF oferuje szeroką gamę pojazdów dystrybucyjnych – 7,5 do 50 ton.

Czytaj więcej

Budownictwo

Żaden segment transportu nie charakteryzuje się tak szeroką gamą zastosowań jak budownictwo. Jednak firma DAF jest w stanie zaoferować właściwe rozwiązanie dla każdego z nich. DAF dostarcza niezawodne samochody ciężarowe w konfiguracjach od 4x2 do 6x2, od 6x4 do 8x4.

Czytaj więcej


Pojazdy służb miejskich

DAF stanowi idealną podstawę dla pojazdów służb miejskich. Np. do zamiatarek 4x2 i pojazdów asenizacyjnych na podwoziach CF 6x2 lub 8x2. Dostępne są również nadwozia do transportu pojemników do zbiórki szkła na ciężkich podwoziach CF 6x2. Wszystkie są oferowane również w bardzo ekologicznych wariantach EEV.

Czytaj więcej

Rolnictwo

Sektor rolniczy ma swoje wymagania odnośnie samochodów ciężarowych – łatwość manewrowania na niedużych przestrzeniach, możliwość szybkiego umycia i zdezynfekowania pojazdu, a także kompaktowe i obniżone kabiny minimalizujące ryzyko uszkodzeń. Pojazdy DAF spełniają wszystkie te wymagania.

Czytaj więcej

Zastosowania specjalne

W naszej ofercie znajdują się pojazdy do każdego zastosowania. Każdy samochód ciężarowy DAF jest wyjątkowy, skonfigurowany zgodnie ze specyfikacjami klienta spośród szerokiej gamy kabin, podwozi i jednostek napędowych. Z wykorzystaniem 2, 3 lub 4 osi, pojedynczych lub podwójnych.

Czytaj więcej


daftrucks.pl at facebook